Paszmina Diamond czy Platinum?

Autor: sep 18, 2012 Kategoria: Podstawowe informacje | brak komentarzy

Paszmina to klejnot wśród produktów z kaszmiru. Popularność paszminowych szali szczególnie wzrosła w ostatnich latach. Według niektórych, wpływ na to mają hollywoodzkie gwiazdy, które szczególnie upodobały sobie paszminę. Do jej fanek należy m.in. Nicole Kidman i Angelina Jolie.

W naszym internetowym sklepie oferujemy m.in. 2 podstawowe typy paszminy: Diamond i Platinum. Podstawowa różnica między mini tkwi w składzie tkaniny. Diamond wytwarza się w 100% z kaszmiru, podczas gdy w przypadku Platinum z różnych powodów używa się połączenia kaszmiru i jedwabiu, najczęściej w proporcjach 70% kaszmiru i 30% jedwabiu.

Paszmina z kolekcji Diamond jest odpowiednia na każdą wyjątkową okazję. Odznacza się żywym kolorem i elegancją. Jej skład, będący w 100% czystym kaszmirem, czyni z tego rodzaju paszminowych szali prawdziwy „diament” wśród produktów z kaszmiru.

diaddiada

Mocne szale, pomimo wagi 130g/m2, wzbudzają poczucie delikatności i miękkości. Podobnie jak inne produkty, paszmina Diamond jest wytwarzana z najdelikatniejszej przędzy kaszmirowej, włókna mają średnicę około 15 mikronów.

Szale wykonane z paszminy Platinum mają bardziej przystępne ceny. Oczywiście nie oznacza to gorszej jakości. Dodatek jedwabiu sprawia, że paszmina Platinum jest jeszcze bardziej miękka i delikatnie połyskująca. W naszej ofercie znajduje się kilkadziesiąt wariantów kolorystycznych, niektóre szale odznaczają się również wyjątkowym nowoczesnym wzornictwem. „Paszmina 2 tones” jest dwukolorowa, z jednej strony tworzy ją miękki kaszmir, z drugiej delikatny jedwab, dzięki czemu obie strony różnią się kolorystyką.

didadadadi

Typ Platinum jest idealny na wyjątkowe okazje, jak również chwile aktywnego wypoczynku.

Dodaj komentarz

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

3612270531596

Paszminy z kaszmiru- promocja 50%?

Zróbmy umowe. Podaj swoj adres mailowy a my wyślemy do Ciebie link na tajna wysprzedaz na mahogany.pl gdzie mozesz kupić paszminy lub szalik za kuszaca cene :)

Dziekujemy! Wysprzedaz znajdziesz na https://www.mahogany.pl/wyprzedaz :)