Paszminy w Internecie

Autor: sep 18, 2012 Kategoria: Gdzie kupić | brak komentarzy

Być może już próbowali Państwo kupić paszminę w tradycyjnym sklepie stacjonarnym. W tym wypadku na pewno zauważyli Państwo, że asortyment jest znacznie ograniczony. Klasyczne sklepy niestety oferują niewiele paszmin, ponadto w bardzo ograniczonej gamie kolorystycznej.

Jest to spowodowane najprawdopodobniej przez niewielki popyt na paszminy i fakt, że znajomość kaszmiru i kaszmirowych wyrobów nie jest zbyt szeroka. Ważna jest również cena paszmin, która dla zwykłego człowieka jest dosyć wysoka i powoduje zawężenie kręgu docelowej grupy klientów.

Również przeciętny właściciel małej firmy nie może sobie pozwolić na trzymanie w magazynie dziesiątek, czy nawet setek drogich paszmin.

kasiagosia

Być może właśnie dlatego obecnie najlepszym miejscem dla kupna paszminy jest właśnie Internet. Zakupy przez Internet odnotowują ogromny przyrost i dlatego dziś nie stanowi problemu zamówienie paszminy wyprodukowanej ręcznie w Nepalu, żeby mieć ją w domu już po kilku dniach.

Prowadzimy sklep internetowy Mahogany.pl i w naszej ofercie znajdą Państwo paszminy najwyższej jakości, w 100% z kaszmiru, lub mieszanki składającej się w 70% z kaszmiru i 30% z jedwabiu. Oferujemy wielki wybór różnorodnych typów, a przede wszystkim barw – mogą Państwo wybierać z łącznie 100 różnych kolorów. Większość asortymentu mamy w magazynie i będziemy w stanie go Państwu doręczyć do domu kurierem w ciągu 3-5 dni roboczych.

W ostatnim czasie na rynku pojawiło się więcej sprzedawców podrobionych paszmin, które są wykonane z różnych akrylowych i syntetycznych materiałów, udających kaszmir. Czegoś takiego nie muszą się Państwo obawiać podczas zakupów u nas. Bezpośrednio współpracujemy z największymi producentami z Nepalu, gdzie przetwarzane są kaszmirowe włókna najwyższej jakości, a towar trafia do nas bez jakichkolwiek pośredników i dystrybutorów – w ten sposób cena wyrobu nie wzrasta i możemy Państwu zaoferować paszminy w konkurencyjnych cenach.

Dla większości ludzi wielką wadą zakupów online jest fakt, że towaru nie można wcześniej sprawdzić. Naszym produktom wierzymy na sto procent – dlatego zwrot towaru w wypadku niezadowolenia nie stanowi żadnego problemu.

Dodaj komentarz

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

3612270531596

Paszminy z kaszmiru- promocja 50%?

Zróbmy umowe. Podaj swoj adres mailowy a my wyślemy do Ciebie link na tajna wysprzedaz na mahogany.pl gdzie mozesz kupić paszminy lub szalik za kuszaca cene :)

Dziekujemy! Wysprzedaz znajdziesz na https://www.mahogany.pl/wyprzedaz :)