Gdzie kupić paszminę?

Autor: sep 18, 2012 Kategoria: Gdzie kupić | brak komentarzy

Zdecydowali się Państwo na zakup wyrobu z paszminy? Niestety obecnie znajdziemy na rynku wielu sprzedawców, którzy oferują podróbki. Często możemy przeczytać na metce, że materiał to ”100% kaszmir”, albo „70% kaszmir, 30% jedwab”, prawda wygląda jednak zupełnie inaczej. Czasem sprzedawcy, aby obejść przepisy określają tkaninę jako „100% paszmina”. Jest to jednak zupełną niedorzeczność, ponieważ paszmina nie jest rodzajem tkaniny, wykonuje się ją z włókien kaszmiru.

Gdzie w takim razie można kupić prawdziwą paszminę? Trafiają się wprawdzie nawet w pobliskich sklepach, jednak znajdziemy tam przeważnie ubogi wybór, małą gamę kolorów albo zaledwie kilka sztuk. Znacznie większy wybór jest dostępny na internecie.

Jesteśmy właścicielami internetowego sklepu Mahogany.pl i mamy wyłączne przedstawicielstwo jednego z największych producentów kaszmiru z Nepalu na rozpowszechnianie wyrobów kaszmirowych w środkowej Europie. Dzięki temu możemy zaoferować konkurencyjne ceny i ogromny wybór.

Nasze paszminy są dostępne w kilkudziesięciu różnych kolorach. Zdecydowana większość dostępna jest w naszych magazynach i dostarczenie ich za pośrednictwem kuriera zajmuje nam zwykle do 3-5 dni od czasu przyjęcia zamówienia.

Sklepy internetowe mają w przeciwieństwie do stacjonarnych jedną wadę – nie ma możliwości sprawdzenia jakości towaru przed zakupem. Jeśli nie będą Państwo zadowoleni z naszego towaru mogą Państwo odesłać go albo wymienić na inny.

Oferty, które nie budzą państwa zaufania radzimy omijać szerokim łukiem. Zwłaszcza w ostatnim czasie (dotyczy to głównie portali oferujących towary po obniżonych cenach) można natknąć się na wyroby z paszminy do kupienia za śmieszne pieniądze – na przykład 40 zł. Oznacza to jednak, że sprzedawca próbuje Państwa oszukać a produkt na pewno nie jest wykonany z 70% lub nawet 100% kaszmiru. Azjatyckie fabryki skupują od rzemieślników pozyskujących kaszmirowe włókna 1 kilogram surowego kaszmiru za około 100 USD. Dlatego nie jest możliwe, żeby paszminowy szal był tak tani. Zazwyczaj ceny paszminowych szali osiągają cenę co najmniej 280 zł.

W naszym e-sklepie oferujemy 2 rodzaje paszmin. Paszminy „Diamond” są wykonane z czystego kaszmiru. Wyróżniają się elegancją i wspaniałymi, żywymi kolorami. Paszminy „Platinum” łączą w sobie najlepsze właściwości dwóch najbardziej luksusowych, naturalnych tkanin. Wykonuje się je z 70% kaszmiru i 30% jedwabiu. Są gładkie, cienkie i niezwykle wygodne, przyjemne w dotyku.

Kiedy już zdecydują się Państwo na zakup którejś z paszmin radzimy poszukać zaufanego sprzedawcy i unikać podejrzanych ofert.

Dodaj komentarz

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

3612270531596

Paszminy z kaszmiru- promocja 50%?

Zróbmy umowe. Podaj swoj adres mailowy a my wyślemy do Ciebie link na tajna wysprzedaz na mahogany.pl gdzie mozesz kupić paszminy lub szalik za kuszaca cene :)

Dziekujemy! Wysprzedaz znajdziesz na https://www.mahogany.pl/wyprzedaz :)